Izolace plochých střech

Provádíme kompletní realizace plochých střech včetně světlíků, klempířských prací, hromosvodů

  • průmyslových hal a objektů
  • administrativních budov
  • panelových a obytných domů
  • rodinných domů, teras a balkonů
 

Ploché střechy

Vlastníte nemovitost s plochou střechou? Potýkáte se s problémy týkajícími se izolace? Pak je pro vás společnost Izolatérství DAB-Izol tím pravým řešením! Nabízíme komplexní služby, které vám pomohou vyřešit vaše problémy s izolací, včetně klempířských, zateplovacích, světlíkářských a hromosvodářských prací.

Naše firma se specializuje na aplikaci systémů na bázi měkčeného PVC, který je dnes nejčastěji používán při rekonstrukci střech. Systém poskytuje desetiletou záruku, ale životnost krytin a klempířských prvků z poplastovaného plechu převyšuje tuto dobu a nevyžaduje žádnou údržbu.

Fólie, kterou používáme, má ověřenou délku životnosti 40 let a může snadno odolávat kombinovanému namáhání od ozónu, Uva, Uvb, zmrazovacích cyklů a dalších vlivů. Materiál si zachovává odolnost proti průrazu a pružnost i při extrémně nízkých teplotách až 25°C.

Naše řešení je ideální pro výstavbu „zelených, vegetačních“ střech nebo takzvaných „obrácených střech“. Pokud chcete zajistit spolehlivou izolaci vaší ploché střechy, obraťte se na nás ještě dnes a získejte kvalitní služby od profesionálů v oboru!

Rekonstrukce střešního pláště

Plánujete renovaci střechy a hledáte spolehlivé řešení hydroizolace? Potom byste měli zvážit fóliový hydroizolační systém s kvalitní zdvojenou hydroizolační fólií z měkčeného PVC. Tento systém je ověřen na stavbách nejen v České republice, ale i v ostatních evropských i mimoevropských státech. Fólie se snadno přizpůsobí všem běžným podkladům, včetně betonu, panelů, ocelových konstrukcí, dřeva a tepelných izolací.

Při rekonstrukci střechy se nová PVC folie používá jako povlaková krytina, která obnovuje hydroizolační funkci střechy. Mechanické kotvení a podkladní syntetická textilie zajišťují střešnímu plášti „dýchání“, což předchází vzniku boulí a umožňuje odvádění vlhkosti z konstrukce střechy. Pokud k této renovaci přidáte také tepelnou izolaci střechy, například pomocí pěnového polystyrenu nebo minerální vaty, snížíte náklady na vytápění a splníte tak požadavky na snižování spotřeby energie.

Výhody tohoto systému jsou zřejmé – životnost fólie činí až 40 let a životnost ověřená laboratorními zkouškami na kombinované namáhání od ozónu, Uva, Uvb, zmrazovací cykly atd. dosahuje až 70 let. Takto provedený systém je plně pochůzný a po celou dobu životnosti zcela bezúdržbový. Výsledkem je střecha, která vydrží dlouho, vypadá skvěle a přináší vám úsporu nákladů na energii. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vyřešit váš problém s hydroizolací střechy.

Vzorník poplastovaného plechu – VIPLANYL

Klempířské výrobky z poplastovaného plechu ( Viplanyl ) nevyžadují nátěry ani jinou údržbu.

 

Svařovací automatsvarovaci-automat

Naše firma používá ke sváření ploch svařovací automaty kde je jistota 100% ních svárů.